Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Firma Multiserwis od lat zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań . Jest to specyficzna i bardzo potrzebna profesja w życiu codziennym. Nie raz zapewne słyszałeś że komuś zatrzasnęły się drzwi, zgubił klucze czy połamał klucz w zamku. Właśnie nasi ślusarze są od tego aby pomóc Ci w tych nieciekawych sytuacjach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Świebodzina oraz pobliskich miejscowości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zatrzaśnięcie się drzwi czy zgubienie się kluczy wiąże się ze szczególnym stresem oraz nerwami, dlatego aby tego Państwu zaoszczędzić nasi ślusarze wyruszaja do zgłoszenia natychmiast po otrzymaniu telefonu.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nasi ślusarze są świetnie wyposażeni- posiadamy nowoczesny sprzęt a także wyspecjalizowane narzędzia. W takim połączeniu stajemy się niezawodnymi ślusarzami w Świebodzinie. Zajmujemy się zamkami wszelkiego typu oraz wszystkich producentów. Nie ma dla nas sytuacji bez wyjścia, zawsze staramy się pomóc klientowi. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, każdemu staramy się tak samo pomóc. Zawsze staramy się dostosować do wymogów osób które potrzebują naszych usług. Cieszymy się ogromnym zaufaniem.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Zakres naszych usług obejmuje otwarcie drzwi (ze sprawną lub niesprawną wkładką), otwarcie drzwi bez kluczy, otwarcie i zabezpieczenie drzwi po włamaniu. Nasi specjaliście chętnie wspomogą swoją wiedzą na temat odpowiedniego zabezpieczenia domu. Zajmujemy się zamkami , tradycyjnymi, antywłamaniowymi, patentowymi, czy elektromechanicznymi Z pomocą odpowiednich narzędzi i wiedzy każdy zamek otwieramy bezinwazyjnie . Dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczamy koszty do minimum. Nie musisz się także martwić o porysowane drzwi czy ościeżnicę - maksymalnie uważamy aby niczego nie uszkodzić.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi, ubezpieczeniowymi, a także wieloma innymi instytucjami i dużymi przedsiębiorstwami. Posiadamy Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Świebodzina !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !