Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Pogotowie Zamkowe to właśnie my - jesteśmy do państwa dyspozycji już od kilku lat, w tym czasie pomogliśmy już setkom klientów. Każde wezwanie jest inne, ale każde tak samo ważne. Nasza wyspecjalizowana kadra ślusarzy do swojej pracy podchodzi z bardzo dużym zaangażowaniem. Jesteśmy aby pomagać!
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nasze działania obejmują obszar Pyrzyc oraz podległych terenów. Nasi ślusarze są zawsze gotowi aby wyjechać do wezwania - nawet w środku nocy i święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z pilności każdej sytuacji dlatego wyjeżdżamy do zlecenia zaraz po otrzymaniu telefonu. Nasz ekwipunek składa się z nowoczesnych narzędzi i wyspecjalizowanego sprzętu. Tylko dzięki takiemu wyposażeniu oraz obszernej wiedzy jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek. Nie ma dla nas żadnych ograniczeń - znamy się na zamkach każdego typu oraz producenta. Otwieramy zamki antywłamaniowe, tradycyjne, patentowe oraz elektromechaniczne.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, możemy pochwalić się niezawodnością, dokładnością i rzetelnością. W ciągu kilku lat istnienia tej firmy spotkało nas wiele różnych sytuacji, lecz przy żadnym zleceniu się nie poddaliśmy. Zawsze dociągamy sprawy do końca. Otwierając Awaryjnie Domy i Mieszkania robimy to bezinwazyjnie. Za pomocą naszego sprzętu oraz wiedzy każdy zamek otwieramy nie niszcząc go. Bardzo dbamy aby nie uszkodzić drzwi ani ościeżnic klienta. Nasza praca wymaga bardzo dużej precyzji oraz dokładności - my już to wszystko mamy dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Próbując otworzyć drzwi samemu pogarszasz sprawę - istnieje 98% szansy że zniszczysz zamek, a co za tym idzie trzeba będzie go wymienić lub naprawić. Wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Dlatego nie kombinuj przy zamku sam. Od tego są ślusarze - pomożemy Ci zawsze i wszędzie.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nasza praca obejmuje wiele dziedzin, cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Miejską, Strażą Graniczną, firmami ubezpieczeniowymi, windykacyjnymi oraz wieloma innymi instytucjami. Nasze kwalifikacje potwierdza posiadanie Licencji Policji I oraz II stopnia a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Postaw na doświadczenie i markę - zadzwoń po nas.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Cała Dobę na terenie Pyrzyce !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !