Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma oferuję Awaryjne Otwieranie Mieszkań, więc jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi lub zgubić klucze nasi ślusarze się tym zajmą. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, więc możesz być pewny że nasza obsługa będzie na najwyższym poziomie. Działamy na terenie Barlinka - 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu (również w święta). Nasze pogotowie zamkowe jest zawsze gotowe aby Ci pomóc. Jedziemy do umówionego miejsca zaraz po otrzymaniu zgłoszenia ponieważ wiemy że są to sprawy niecierpiące zwłoki.
Awaryjnie otwieramy:
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nasi ślusarze posiadają obszerną wiedzę na temat otwierania zamków, a w połączeniu z wyspecjalizowanym sprzętem jaki posiadamy w naszym wyposażeniu jesteśmy wręcz niezastąpioną firmą na tych terenach. Wszystkie wymienione cechy pozwalają nam otworzyć drzwi w minimum szkód. Otwieramy zamki nie uszkadzając drzwi ani ościeżnic, dzięki czemu nie tworzymy kolejnych kosztów. Otwieramy wszystkie marki i typy zamków (Gerda, Dierre, Hormann, chińskie itp.). Nie ma dla nas zamka które nie moglibyśmy otworzyć - od tych najprostszych jak np. skrzynka pocztowa, po skomplikowane zamki sejfów.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie)
Awaryjne Otwieranie Zamków Mieszkaniowych to nasza specjalność. Nasi ślusarze są mocno przeszkoleni w swoim fachu, a w ciągu kilku lat nabrali dużej praktyki i doświadczenia. W zakres naszych usług wchodzi otwieranie mieszkań, domów, zabezpieczenie mieszkań po włamaniu. Nasi fachowcy pomogą Ci dobrać odpowiednie zabezpieczenie dla Twojego mienia. Do naszej pracy podchodzimy bardzo rzetelnie, zamki otwieramy bezinwazyjnie. Nie musisz się martwić uszkodzonymi drzwiami czy framugami. Zawdzięczamy to odpowiednim technikom oraz odpowiedniemu oprzyrządowaniu.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Jeśli zatrzasną Ci się drzwi, zgubisz klucze lub doświadczysz włamania - koniecznie zadzwoń do nas. Nasi ślusarze czekają aby Ci pomóc. Nie ufaj amatorom, ponieważ ich działania mogą przynieść Ci duże straty w postaci uszkodzenia drzwi czy zamka. Nasi ślusarze z Pogotowia Zamkowego dokładają wszelkich starań aby usługa otwarcia zamka pozostała na najwyższym poziomie. Jest to niezwykle precyzyjna umiejętność której nauczyliśmy się pomagając przez wiele lat naszym klientom. Z naszych usług korzysta Policja, Straż Graniczna, Straż Miejsca, firmy windykacyjne oraz wiele innych instytucji. Nasze kwalifikacje potwierdza posiadanie Licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA).

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Barlinka!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !