Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jeśli szukasz firmy która fachowo i rzetelnie zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Pyrzyc i okolic to świetnie trafiłeś. Jesteśmy zgranym i wykwalifikowanym zespołem ludzi. Awaryjnym Otwieraniem zajmujemy się już od kilku lat, zdobyliśmy już spore doświadczenie, a naszą wiedzę poparliśmy praktyką. Zaufało nam już wiele osób, ale pragniemy i staramy się aby to grono wciąż rosło.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasza oferta dotyczy Pyrzyc oraz pobliskich terenów. Przyjmujemy każde zgłoszenie i do każdego podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę że każda sytuacja jest inna więc do każdej chcemy się dostosować. Na zlecenie jedziemy zaraz po przyjęciu zgłoszenia. Każdy telefon traktowany jest jako zgłoszenie pilne, bo wiemy że klientom zależy na czasie w takich sytuacjach. Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu - są to sprawy nie cierpiące zwłoki dlatego odpowiadamy nawet na telefony w nocy i święta. Jesteśmy w gotowości o każdej porze dnia i nocy.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Posiadamy wiele specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesny sprzęt. Kiedy wychodzi jakaś nowinka technologiczna my od razu ją mamy, aby zawsze być na bieżąco i móc każdemu pomóc. Dzięki takiemu ekwipunkowi jesteśmy w stanie otworzyć samochód bezinwazyjnie, nie niszcząc wkładki zamka. To pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz zmniejszyć koszty do minimum. Taki sprzęt oraz odpowiednia wiedza i przeszkolenie tworzą z nas pionierów w tej dziedzinie na terenie Pyrzyc. Jesteśmy w stanie otworzyć zamki bez posiadania oryginalnego klucza czy nawet w przypadku jego złamania. Jesteśmy biegłymi fachowcami w tej dziedzinie i pragniemy podzielić się z Państwem naszymi umiejętnościami.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Zaufała nam już cała masa osób, cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi oraz innymi instytucjami. Posiadamy licencje policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Pyrzyc!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !