Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się Awaryjnym Otwieraniem Samochodów na terenie Międzyrzecza oraz miejscowości pobliskich. Istniejemy na tym rynku już od kilku lat, posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasi fachowcy posiadają licencje policji I oraz II stopnia a także koncesje MSWiA. To potwierdza fakt, że jesteśmy profesjonalną firmą i zajmujemy się tą profesją zawodowo. Jesteśmy dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu - można do nas dzwonić o każdej porze dnia a także w święta. Służymy pomocą, bo wiemy że takie sytuacje nie znają dnia ani godziny, dlatego zawsze jesteśmy w gotowości. Dzwoniąc do nas masz pewność że Ci pomożemy.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem aut bez uszkodzeń na terenie Międzyrzecza. Każde nasze otwarcie jest bezinwazyjnie. Dbamy o to aby nie zepsuć zamka ani nie uszkodzić karoserii. Wykorzystujemy nowoczesne techniki otwierania, co bardzo skraca czas otwarcia. Posiadamy specjalistyczny i nowoczesny sprzęt oraz narzędzia. Cały czas go uzupełniamy aby być na bieżąco i mieć możliwość pomocy przy każdym zgłoszeniu. Niezależnie od tego gdzie będziesz potrzebował pomocy, przyjedziemy do Ciebie i szybko przeprowadzimy awaryjne otwarcie samochodu. Każde nasze otwarcie kończy się sukcesem.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Rozumiemy że zatrzaśnięcie lub zgubienie kluczy wiążę się ze stresem dlatego nasze usługi staramy się wykonywać ekspresowo. Tylko ufając takim profesjonalistom jak MY masz pewność że otwarcie będzie prawidłowo wykonane. Próbując otworzyć zamek na własną rękę istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że poniesiesz duże straty w postaci zepsutego zamka czy nawet wybitej szyby. Dlatego jeśli potrzebujesz awaryjnie otworzyć samochód zadzwoń po fachowców - zrobimy to na pewno szybciej i bezinwazyjnie. W zakres naszych usług wchodzi również wyciąganie złamanego klucza oraz otwieranie zamków po włamaniu. Bezpieczeństwo samochodu oraz zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Dzwoniąc po nas masz 100% pewność że pomożemy Ci szybko uporać się z zatrzaśniętymi drzwiami i dzięki temu będziesz mógł dalej cieszyć się jazdą swoim samochodem.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Międzyrzecza!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !