Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Otwieranie Awaryjne Samochodów to dla nas chleb powszedni. Zajmujemy się tym na co dzień. Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy przez kilka lat pozyskiwali doświadczenie i praktykę. Każdego dnia zaskakują nas nowe sytuacje, ale nie zdarzyło się żebyśmy nie mogli sobie z czymś poradzić. Posiadamy bardzo szeroki zakres wiedzy na temat awaryjnego otwierania aut, dlatego jeśli zdarzyło Ci się zgubić, zatrzasnąć czy połamać klucz to bardzo dobrze trafiłeś.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Potrafimy otworzyć każdy zamek w minimum czasu i bez żadnych szkód. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który cały czas uzupełniamy aby być na bieżąco. Takie przygotowanie pozwala otworzyć nam każdy zamek - począwszy od tych prostych a kończąc na tych skomplikowanych. Jesteśmy w stanie otworzyć samochód każdej marki i każdego modelu. Dewizą naszej firmy jest "Nie ma rzeczy niemożliwych" - mocno się tego trzymamy. Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - nasi pracownicy są cały czas w najwyższej gotowości aby Ci pomóc. Każde zgłoszenie traktujemy jako pilne, więc zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy do umówionego miejsca. Pracujemy również w nocy, nie ma dla nas żadnych ograniczeń czasowych. Wyróżnia nas to z pośród innych podobnych firm. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Zajmujemy się zamkami po włamaniach, ze złamanymi kluczami, przy zgubieniu i zatrzaśnięciu kluczy. Skuteczne otwieramy każdy zamek samochodowy dzięki nowoczesnym technikom. Nasz sprzęt jest cały czas uzupełniany. Z naszych usług korzysta Policja, Straż Graniczna oraz wszelkie firmy windykacyjne. My sami posiadamy Licencje Policji I oraz II a także koncesje MSWiA.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nigdy nie rób nic na własną rękę oraz uważaj na porady amatorów, ponieważ narażasz się na poniesienie dużych kosztów związanych z naprawą, wymianą zamka czy wybiciem szyby. My pomożemy Ci otworzyć samochód w krótkim czasie i w minimum kosztów. Jesteśmy aby pomóc właśnie Tobie!

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Kościanu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !