Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Zatrzasnęły Ci się klucze lub je zgubiłeś? Świetnie trafiłeś, jesteśmy firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem samochodów. Pracujemy na terenie Dębna i okolicznych miejscowości. Nasze usługi obejmują profesjonalne otwarcie zamka bez względu czy wkładka jest sprawna czy nie.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani, posiadają licencje policji I oraz II a także koncesje MSWiA. Z naszych usług nie raz korzystała Straż Graniczna, Policja oraz firmy windykacyjne. Pracujemy na terenie Dębna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jesteśmy gotowi przyjąć zlecenie nawet w nocy oraz święta. Jedziemy na zlecenie od razu po przyjęciu zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nasza usługa jest rzetelna oraz profesjonalna.
W naszym wyposażeniu znajdują się nowoczesne i specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu jesteśmy gotowi na każdą sytuację. Możesz być pewny że każde nasze otwarcie zamka kończy się powodzeniem.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Awaryjnie Otwieramy wszystkie modele i marki aut. Należy zauważyć że nie niszczymy zamka otwierając go, nasza usługa jest całkowicie bezinwazyjna. Realizujemy zlecenie w możliwie najszybszym czasie, ponieważ wiemy że z zatrzaśnięciem kluczy czy połamaniu go wiążę się wiele stresów i nerwów. Nasi pracownicy są najlepszymi w branży na terenie Dębna i okolic, oferujemy całodobową i fachową pomoc. Nasza technika otwierania jest w pełni profesjonalna i nowoczesna.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Powierzając swoje auto w ręce amatorów narażasz się na duże koszty oraz straty w postaci zbitej szyby, zepsucia zamka czy wgniecenia i porysowania karoserii. Dzwoniąc do nas możesz być pewny że nic z tych rzeczy Ci się nie przytrafi. Nasze usługi są w pełni fachowe i na najwyższym poziomie. Przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy. Skorzystaj z usług profesjonalistów.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Dębna!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !