Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się Awaryjnym Otwieraniem Samochodów na terenie Czempina oraz miejscowości pobliskich. Istniejemy na tym rynku już od kilku lat, posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasi fachowcy posiadają licencje policji I oraz II stopnia a także koncesje MSWiA. To potwierdza fakt, że jesteśmy profesjonalną firmą i zajmujemy się tą profesją zawodowo.
Awaryjne otwieranie :
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasz ekwipunek jest bardzo dobrze wyposażony, posiadamy specjalistyczne narzędzia i nowoczesny sprzęt. Dzięki takiemu wyposażeniu oraz odpowiedniej wiedzy wszystkie zamki otwieramy bezinwazyjnie. Nie uszkadzając zamka zmniejszamy do minimum koszty oraz czas usługi. Zależy nam aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszej pracy.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nasza obszerna wiedza na temat typów zamków pozwala nam na mierzenie się ze wszystkimi zleceniami. Nie ma dla naszych pracowników zamków nie do otworzenia. Działamy na terenie Czempina i okolicznych miejscowości. Jesteśmy gotowi Państwu pomóc 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Można do nas dzwonić również w nocy i w święta. Zdajemy sobie pilności sytuacji, dlatego nasza gotowość jest cały czas na najwyższym poziomie. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy w umówione miejsce.
Otwieramy :
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Jesteśmy zaufaną firmą na terenie Czempina , nasze usługi wykonujemy kompleksowo i skutecznie. Na piedestale stawiamy satysfakcje klienta oraz maksymalne bezpieczeństwo jego mienia. Otwierając awaryjnie samochód robimy to bezinwazyjnie, nie uszkadzamy karoserii. Nigdy nie próbuj otwierać drzwi na własną rękę, narażasz się wtedy na ryzyko poniesienia dużych kosztów związanych z naprawą czy montażem zamka, porysowaniem karoserii a nawet zbiciem szyby. Uważaj także na usługi pseudo fachowców oraz amatorów. Pod żadnym pozorem nie próbuj rozwiercać wkładki!

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Czempina !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !