Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Choszczna i terenów przyległych. Nasza kadra obejmuje wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych pracowników, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat awaryjnego otwierania zamków. Nasza wiedza cały czas się poszerza, ponieważ chcemy być na bieżąco z awaryjnym otwieraniem.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
W naszym wyposażeniu znajduję się specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam otwierać zamki samochodowe nie uszkadzając ich. Należy pamiętać że wzywając amatorów narażasz się na dodatkowe koszty związane z naprawą lub wymianą zamka. My otwieramy bezinwazyjnie, dzięki szerokiej wiedzy na temat budowy zamków. Robimy wszystko aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszych usług. Pracujemy na terenie Choszczna 24/7, można do nas zadzwonić nawet w nocy i w święta. Odbieramy każde zlecenie i wykonujemy je w najszybszym możliwym czasie. Wiemy że są to usługi nie cierpiące zwłoki, dlatego staramy się wykonywać je ekspresowo. Zajmuje się wszystkimi rodzajami zamków samochodowych - od tych najprostszych po te najbardziej skomplikowane. Żadna marka i model auta nie jest w stanie nas zaskoczyć. Przyjmujemy każde zlecenie i dojeżdżamy na miejsce najszybciej jak to możliwe.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Zajmujemy się zamkami po włamaniach, ze złamanymi kluczami, przy zgubieniu i zatrzaśnięciu kluczy. Skuteczne otwieramy każdy zamek samochodowy dzięki nowoczesnym technikom. Nasz sprzęt jest cały czas uzupełniany. Korzystając tylko z usług profesjonalistów jakimi jesteśmy MY masz pewność że pomoc jaką uzyskasz będzie na najwyższym poziomie. Dzięki nam szybko otworzysz auto bez uszkodzenia zamka i będziesz mógł dalej kontynuować podróż. Pamiętaj że korzystając z usług amatorów narażasz się na dodatkowe koszty związane z wymianą, montażem i naprawą zamka. Nie daj się zmylić i zaufaj fachowcom!
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Wykorzystujemy nowoczesne techniki otwierania dzięki odpowiednim narzędziom. Jeśli złamał Ci się klucz w zamku, zatrzasnąłeś go lub po prostu zgubiłeś - nie czekaj tylko zadzwoń do nas. Współpracujemy z Policją, Służbą Graniczną oraz firmami windykacyjnymi. Posiadamy licencje policyjne I i II stopnia oraz koncesje MSWiA.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Choszczna !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !