Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe kilka słów co o nas!

Awaryjnym Otwieraniem Samochodów Zajmujmy się już od kilku lat. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy podchodzą do tej profesji z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Obsługujemy teren Barlinka i okolicznych miejscowości. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, cały czas poszerzając naszą wiedzę i umiejętności.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Awaryjne otwieranie to coś czym zajmujemy się na co dzień. Posiadamy specjalistyczne i profesjonalne wyposażenie, co czyni nas pionierami na terenach Barlinka i okolic. Otwieramy zamki samochodowe wszystkich marek i typów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Otwieramy dosłownie wszystkie zamki - od tych najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych. Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu. Można do nas zadzwonić o każdego godzinie dnia i nocy, zawsze jesteśmy gotowi do pracy. Wszystkie zamki samochodowe otwieramy bezinwazyjnie, nie niszcząc ich. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nasza technika otwierania jest profesjonalna i nowoczesna dzięki odpowiedniemu osprzętowaniu i wiedzy. Otwieramy zamki samochodowe bez kluczyków, po włamaniu oraz przy złamanym kluczu. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Gwarantujemy szybki czas dojazdu oraz rzetelną pomoc. Posiadamy najlepszych fachowców na terenie Barlinka i okolic. Awaryjne Otwieranie Samochodów to coś czym zajmuje się na co dzień. Otwieramy auta wszystkich marek i modeli, bez względu na to czy wkładka jest uszkodzona czy nie. Jeśli zdarzy Ci się zatrzasnąć lub zgubić klucze nie oddawaj samochodu w ręce amatorów lub osób niedoświadczonych, wkładki to bardzo delikatne części które łatwo uszkodzić, a naprawa ich może sporo kosztować. My otwieramy zamki nie niszcząc ich dzięki czemu nie będziesz narażony na dodatkowe koszty.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Z naszych usług korzysta Policja, Izba Celna, firmy komornicze i wiele innych. Nasza wykwalifikowana kadra posiada Licencje Policyjną I i II stopnia oraz koncesje MSWiA.

Oferujemy Ślusarskie Usługi Cała Dobę na terenie Barlinka!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !

>