Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma ślusarska zajmuję się Awaryjnym Otwieraniem Zamków Mieszkaniowych. Jesteśmy zespołem młodych ślusarzy, którzy swoją wiedzę poparli wieloletnią praktyką w tym fachu. Będąc tyle lat w tej branży spotkaliśmy się z wieloma skomplikowanymi i nietypowymi sytuacjami, które uczyniły nas liderami na tym rynku.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nasza działalność ślusarska obejmuje tereny Witnicy i pobliskich miejscowości. Mogą Państwo do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy - jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasza gotowość jest zawsze na maksymalnym poziomie, ponieważ wiemy jak pilne są zgłoszenia. Do klienta jedziemy zawsze w pełni przygotowani, aby żadna sytuacja nas nie zaskoczyła. Posiadamy specjalne narzędzia oraz nowoczesny sprzęt który pozwala nam otworzyć praktycznie każdy zamek - tradycyjny, antywłamaniowy, patentowy czy elektromechaniczny. Połączenie naszej wiedzy oraz odpowiedniego wyposażenia daje nam szerokie możliwości, między innymi otwierania bezinwazyjnego drzwi. Dzięki temu że nie niszczymy zamka podczas otwierania klient zaoszczędza wiele czasu i kosztów. Cieszymy się wielkim zaufaniem wśród klientów, ponieważ każdego traktujemy indywidualnie. Każda sytuacja jest inna, ale do każdej podchodzimy z takim samym zaangażowaniem.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Od wielu lat współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi oraz ubezpieczeniowymi. Dodatkowo nasze kwalifikacje i profesjonalizm potwierdza posiadanie Licencji Policji I i II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Próbując otworzyć drzwi samemu, jest 98% możliwości że uszkodzisz zamek, drzwi czy ościeżnicę, a w efekcie końcowym i tak trzeba będzie zadzwonić po ślusarzy. Dlatego nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas. Nasze Pogotowie Zamkowe uwolni Cię od niesfornego czasu szybko i niedużym nakładem kosztów.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Zdaj się na pomoc osób doświadczonych i wykwalifikowanych ślusarzy - naszej firmie zaufało już setka klientów!

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Witnica !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !