Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Multiserwis to firma która na co dzień zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań, a także sejfów - ogólnie usługami ślusarskimi. Nasze szeregi zapełniają wysoko wykwalifikowani ślusarze, którzy wręcz czekają aby pomóc Tobie rozwiązać problem z zatrzaśniętymi drzwiami czy zgubionymi kluczami.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Usługi świadczymy na terenie Sulęcina i pobliskich miejscowości. Nasze Pogotowie Zamkowe jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - nikt nie zna dnia ani godziny kiedy nasze usługi będą akurat potrzebne. Każde wezwanie traktujemy jako pilne, ponieważ chcemy aby nasi klienci odnosili jak najmniej stresów i nerwów związanych z zatrzaśniętymi drzwiami czy złamanym kluczem. Nasi ślusarze posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - potwierdza to nasze kwalifikacje oraz profesjonalizm. Ponadto cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, wieloma instytucjami i dużymi przedsiębiorstwami.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
W ciągu tych lat zdążyliśmy skompletować duży asortyment nowoczesnego sprzętu oraz wyspecjalizowanych narzędzi. Cały czas poszerzamy nasz ekwipunek, aby ciągle być na bieżąco nowościami na rynku i aby nic nie mogło nas zaskoczyć. Zawsze staramy się być otwarci na potrzeby klientów. Dzięki takiemu wyposażeniu oraz obszernej wiedzy jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek, zaznaczając że robimy to bezinwazyjnie. Jest to bardzo ważne, ponieważ nie narażamy klientów na dodatkowe koszty związane z wymianą czy naprawą zamka. Pamiętaj że próbując otworzyć drzwi na własną rękę możesz ponieść duże straty w postaci uszkodzenia drzwi lub ościeżnic. Zamki to bardzo delikatne części, więc żeby je otworzyć potrzeba dużej precyzji oraz umiejętności. Dlatego jeśli zatrzasnęły Ci się drzwi to zadzwoń po naszych ślusarzy.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nasze umiejętności pozwalają na otwarcie wszystkich typów zamków - tradycyjnych, antywłamaniowych, patentowych i elektromechanicznych. W naszej ofercie znajduje się także możliwość wymiany i zabezpieczenia zamka w sytuacji włamania się do domu. Zadzwoń do nas i zapytaj co Cię interesuje, a nasz ślusarz na pewno Ci pomoże.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Sulęcina !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !