Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma oferuję Awaryjne Otwieranie Mieszkań , więc jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi lub zgubić klucze nasi pracownicy się tym zajmą. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, więc możesz być pewny że nasza obsługa będzie na najwyższym poziomie.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Działamy na terenie Strzelec Krajeńskich oraz pobliskich miejscowości. Nasi ślusarze są dla Państwa dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas dzwonić również w nocy oraz święta. Wiemy ile nerwów wiążę się z zatrzaśniętymi drzwiami mieszkań, dlatego staramy się jak najszybciej dojechać do klienta. Ślusarze wyruszają na zlecenie zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia. Taki ekwipunek w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz wiedzą czyni nas pionierów w branży ślusarskiej. Nie ma dla nas zamka nie do otwarcia, przeszliśmy szkolenia z zakresu różnych typów i marek zamków. Otwieramy zamki tradycyjne, a także mechaniczne - antywłamaniowe, patentowe oraz elektromechaniczne. Odblokujemy zamek każdego producenta – Gerda, Keso, Ikon i innych.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nasza oferta jest bardzo obszerna - otwieramy drzwi bez oryginalnych kluczy, wyciągamy złamane klucze, otwieramy i wymieniamy zamki po włamaniach, otwieramy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Zadzwoń do nas i zapytaj co Cię interesuję. Jesteśmy pewni że sprostamy Twoim zadaniom. Dewiza naszej firmy brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych" - i właśnie przy każdym zleceniu tym się kierujemy. Z naszych usług ślusarskich cały czas korzysta Policja, Straż Graniczna, Straż Miejsca, firmy windykacyjne, ubezpieczeniowe oraz wiele innych instytucji. Nasi ślusarze posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Potwierdza to nasz profesjonalizm i zaufanie jakie nam powierzono.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Pamiętaj że korzystając z usług amatorów narażasz się na dodatkowe koszty związane z wymianą, montażem i naprawą zamka. Nie daj się zmylić i zaufaj fachowcom!

Oferujemy Usługi Ślusarskie Cała Dobę na terenie Strzelec Krajeńskich !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !