Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma zajmuję się Awaryjnym Otwieraniem Mieszkań . Zakres naszej pomocy ślusarskiej obejmuje sprawne i szybkie otwieranie drzwi i zamków. Składamy się z zespołu młodych ślusarzy którzy z dużym zapałem podchodzą do swojej pracy. Podejmujemy się każdego zlecenia, dlatego masz pewność że dzwoniąc do nas na pewno otrzymasz pomoc.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Działamy na terenie Śremu i pobliskich miejscowości. Nasze Pogotowie Zamkowe jest czynne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w nocy i święta. Zaraz po przyjęciu zgłoszenia nasi ślusarze jadą do klienta, ponieważ wiemy że są to sprawy nie cierpiące zwłoki. Nasza gotowość jest cały czas na maksymalnym poziomie. Posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia która pozwalają nam na szybkie otwarcie drzwi. Jesteśmy w stanie otworzyć dowolny rodzaj posiadanych drzwi i zamków. Awaryjnie otwieramy każdy typ zamka - tradycyjne, patentowe, antywłamaniowe czy elektromechaniczne. Każde nasze otwarcie kończy się sukcesem, jesteśmy bardzo dobrze wyszkoleni. Pracownicy Pogotowia Zamkowego w Śremie posiadają bardzo duży zakres wiedzy na temat awaryjnego otwierania oraz budowy zamka.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Oferujemy Państwu ekspresowe usługi ślusarskie na najwyższym poziomie obsługi, więc jeśli zostaniesz zmuszony do wezwania ślusarzy zadzwoń właśnie po nas. Z naszych usług skorzystały już setki osób - osoby prywatne, małe i duże przedsiębiorstwa, a także takie instytucje jak Policja, Straż Graniczna, czy firmy windykacyjne oraz ubezpieczeniowe. Nasi Ślusarze swoje kwalifikacje potwierdzają posiadaniem licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
W zakres naszych usług wchodzi również wyciąganie złamanego klucza, otwieranie po włamaniu oraz otwieranie bez klucza. Otwieramy nowoczesnymi technikami co w bardzo dużym stopniu skraca czas. Do każdego zlecenia jedziemy w pełni przygotowani, aby być przygotowanym na każdą okoliczność.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Cała Dobę na terenie Śremu !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !