Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Awaryjnym Otwieraniem Drzwi zajmujemy się już od wielu lat. Posiadamy bardzo dużą wiedzę która jest wsparta praktyką. Nasi ślusarze są wysoce wyspecjalizowana , dlatego zwracając się do nas o pomoc masz pewność że Ci pomożemy. Nasze usługi oferujemy w Słubicach i pobliskich miejscowościach. Można do nas zadzwonić 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Kiedy drzwi mieszkania się zatrzasną to sprawa jest pilna, dlatego zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy w wyznaczone miejsce. Możesz być pewny że otrzymasz od nas fachową i profesjonalną obsługę.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nasze wyposażenie jest bardzo bogate - posiadamy nowoczesny sprzęt a także nowoczesne narzędzia. Taki ekwipunek w połączeniu z wiedzą naszych ślusarzy umożliwia nam otworzenie każdego rodzaju zamka - tradycyjne, mechaniczne, antywłamaniowe, patentowe i elektromechaniczne. Pragniemy nadmienić że każde nasze otwarcie jest bezinwazyjne, ponieważ chcemy ograniczyć koszty do minimum. Dbamy także o to aby nie uszkodzić drzwi ani ościeżnic.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nasze usługi ślusarskie są kompleksowe. Otwieramy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, bez kluczy, a także po włamaniach (odpowiednio zabezpieczając i montując nowy zamek). Ślusarze z naszego Pogotowia Zamkowego są specjalistami w tej dziedzinie, doskonale znają budowę zamka dzięki czemu otwarcie wykonują szybko, a na dodatek nie niszcząc go. Jest do duży plus, ponieważ eliminujemy powstawanie dodatkowych kosztów. Cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi, ubezpieczeniowymi oraz wieloma innymi dużymi instytucjami i przedsiębiorcami. Dodatkowym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu oraz kwalifikacji jest posiadanie Licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Jesteśmy z firmą z tradycjami, szanujemy klienta i jego własność. Pomagamy każdemu kto zwróci się do nas z prośbą o pomoc. Otwieranie drzwi to niezwykle precyzyjna umiejętność, dlatego należy ufać w takich sytuacjach takim profesjonalnym ślusarzom jak my.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Cała Dobę na terenie Słubic !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !