Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasze Pogotowie Zamkowe istnieje w tej branży już od kilku lat. W tym czasie nasi ślusarze pomogli już wielu osobom prywatnym jak i dużym przedsiębiorstwom. Nasza firma intensywnie sie rozwinęła i rozwija dalej, dlatego możemy zaoferować Państwu możliwość otwarcia wszystkich typów zamków. Dokładamy wszelkich starań aby zadowolić klienta i sprostać jego wszystkich wymaganiom.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Obejmujemy teren Puszczykowa oraz okolicznych miejscowości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, wliczając w to dni świąteczne. Jesteśmy po to aby pomóc Państwu w awaryjnych sytuacjach, dlatego nie możemy mieć żadnych ograniczeń czasowych. Każde wezwanie traktujemy jako pilne, ponieważ chcemy maksymalnie skrócić czas naszych usług, bo zdajemy sobie sprawę ile nerwów wiąże się z niemożnością wejścia do domu.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Posiadamy specjalne narzędzia oraz nowoczesny sprzęt który pozwala nam otworzyć praktycznie każdy zamek - tradycyjny, antywłamaniowy, patentowy czy elektromechaniczny. Połączenie wiedzy naszych ślusarzy oraz odpowiedniego wyposażenia daje nam szerokie możliwości, między innymi otwierania bezinwazyjnego drzwi. Dzięki temu że nie niszczymy zamka podczas otwierania klient zaoszczędza wiele czasu i kosztów. Nasi ślusarze cieszą się wielkim zaufaniem wśród klientów, ponieważ każdego traktujemy indywidualnie. Każda sytuacja jest inna, ale do każdej podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Od wielu lat współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi oraz ubezpieczeniowymi. Dodatkowo nasze kwalifikacje i profesjonalizm potwierdza posiadanie Licencji Policji I i II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Puszczykowa !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !