Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma oferuję Awaryjne Otwieranie Mieszkań, więc jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi lub zgubić klucze nasi ślusarze się tym zajmą. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ślusarzy, więc możesz być pewny że nasza obsługa będzie na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem mieszkań na terenie Pniew i terenów przyległych. Nasza kadra obejmuje wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych ślusarzy, którzy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat awaryjnego otwierania zamków . Nasza wiedza cały czas się poszerza, ponieważ chcemy być na bieżąco z awaryjnym otwieraniem.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
W naszym wyposażeniu znajduję się specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam otwierać zamki mieszkaniowe nie uszkadzając ich. Należy pamiętać że wzywając amatorów narażasz się na dodatkowe koszty związane z naprawą lub wymianą zamka. My otwieramy bezinwazyjnie, dzięki szerokiej wiedzy na temat budowy zamków. Robimy wszystko aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszych usług. Pracujemy na terenie Pniew 24/7, można do nas zadzwonić nawet w nocy i w święta. Odbieramy każde zlecenie i wykonujemy je w najszybszym możliwym czasie. Wiemy że są to usługi nie cierpiące zwłoki, dlatego staramy się wykonywać je ekspresowo.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Zajmuje się wszystkimi rodzajami zamków mieszkaniowych - od tych najprostszych po te najbardziej skomplikowane. Żadna marka i typ zamka nie jest w stanie nas zaskoczyć. Przyjmujemy każde zlecenie i dojeżdżamy na miejsce najszybciej jak to możliwe. Zajmujemy się zamkami po włamaniach, ze złamanymi kluczami, przy zgubieniu i zatrzaśnięciu kluczy. Skuteczne otwieramy każdy zamek dzięki nowoczesnym technikom. Nasz sprzęt jest cały czas uzupełniany. Korzystając tylko z usług profesjonalnych ślusarzy jakimi jesteśmy MY masz pewność że pomoc jaką uzyskasz będzie na najwyższym poziomie. Dzięki nam szybko otworzysz dom bez uszkodzenia zamka. Pamiętaj że korzystając z usług amatorów narażasz się na dodatkowe koszty związane z wymianą, montażem i naprawą zamka. Nie daj się zmylić i zaufaj fachowcom!
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Wykorzystujemy nowoczesne techniki otwierania dzięki odpowiednim narzędziom. Jeśli złamał Ci się klucz w zamku, zatrzasnąłeś go lub po prostu zgubiłeś - nie czekaj tylko zadzwoń do nas. Współpracujemy z Policją, Służbą Graniczną oraz firmami windykacyjnymi. Posiadamy licencje policyjne I i II stopnia oraz koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Pniew !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !