Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasze Pogotowie Zamkowe pomaga już od kilku lat. Nasi wykwalifikowanie ślusarze mają bardzo duże doświadczenie w awaryjnym otwieraniu mieszkań a także sejfów. Zdobytą wiedzę poparli dużą praktyką. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Działamy na terenie Myśliborza oraz okolicznych miejscowości. Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - w nocy i w święta. Jesteśmy zawsze świetnie przygotowani, dlatego zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy do umówionego miejsca. Mamy bardzo dobre wyposażenie, które pozwala nam na otwieranie wszystkich rodzajów zamków - od tych najprostszych po te najbardziej skomplikowane. W ciągu tych kilku lat mieliśmy do czynienia z wieloma nietypowymi i zawikłanymi zamkami, lecz zawsze wychodziliśmy zwycięsko. Nie ma dla nas drzwi nie do otworzenia.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie)
Specjalistyczne narzędzia oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam otwierać zamki bezinwazyjnie. Takie otwieranie ogranicza koszty do minimum, ponieważ robimy wszystko aby nie zniszczyć zamka, drzwi ani ościeżnic. Możesz być pewny że dzwoniąc po nas zostaniesz profesjonalnie obsłużony. W zakres usług ślusarzy wchodzi otwieranie mieszkań, domów, zabezpieczenie mieszkań po włamaniu. Nasi fachowcy pomogą Ci dobrać odpowiednie zabezpieczenie dla Twojego mienia. Do naszej pracy podchodzimy bardzo rzetelnie, zamki otwieramy bezinwazyjnie. Nasze doświadczenie wybiło nas na piedestał w tej dziedzinie w Myśliborzu. Z naszych usług korzysta Policja, Straż Miejsca, Straż Graniczna, firmy windykacyjne, ubezpieczeniowe oraz wiele innych instytucji. Nasi ślusarze posiadają Licencje I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nie próbuj otwierać drzwi na własną rękę - narażasz się tym samym na poniesienie dużych nakładów finansowych. Tylko wykwalifikowany ślusarz Pogotowia Zamkowego może sprawnie i bezinwazyjnie otworzyć zamek. Do tego jest potrzebna odpowiednia wiedza i sprzęt. Robiąc to samemu istnieje duże ryzyko zniszczenia zamka, drzwi i ościeżnic. Zaufaj profesjonalistom i zadzwoń do nas!

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Myśliborza !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !