Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasze Pogotowie Zamkowe zajmuje się awaryjnym otwieraniem już od kilku lat. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych ślusarzy którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadamy bardzo dobrą opinie wśród klientów których obsłużyliśmy - a były to osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Cały czas współpracujemy z Policją oraz Strażą Graniczną.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nasze działania obejmują tereny Mosiny oraz miejscowości okoliczne. Nasi ślusarze są do dyspozycji o każdej porze - pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Awaryjne otwieranie drzwi i zamków to nasza specjalność, posiadamy niezbędne doświadczenie które pozwala nam otwierać wszystkie rodzaje i typy zamków - tradycyjny, patentowe, antywłamaniowe czy elektromechaniczne. W naszym wyposażeniu znajduje się wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia które w połączeniu z naszą obszerną wiedzą pozwalają nam otworzyć wszelkiego typu zamki. Ze szczególną dbałością pilnujemy aby nasza praca była na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Zakres naszych usług ślusarskich jest duży - otwieramy zamki i drzwi, wyciągamy złamane klucze, zabezpieczamy drzwi po włamaniu. Zadzwoń do nas, powiedz jaki masz problem, a jeden z naszych ślusarzy na pewno Ci pomoże. Do każdej naszej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem. Gwarantujemy szybki dojazd, ponieważ zdajemy sobie sprawę ile stresu wiąże się z zatrzaśniętymi drzwi, dlatego zaraz po otrzymaniu telefonu jedziemy do klienta.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi i ubezpieczeniowymi. Pokazuje to jakim zaufaniem jesteśmy obdarzeni. Posiadamy licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - jest to potwierdzenie naszych kwalifikacji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Mosiny !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !