Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma zajmuje się Awaryjnym Otwieraniem Mieszkań . Robimy to solidnie i sprawnie dzięki dużemu doświadczeniu. Istniejemy w tej branży już od kilku lat, przez ten czas pomogliśmy już setce klientom, a liczba ta cały czas rośnie. Nasi wyspecjalizowani ślusarze mają bardzo dużą wiedzę, znają wiele nowoczesnych technik i tricków związanych z awaryjnym otwieraniem zamków. Zakres naszych usług obejmuje Międzyrzecz oraz tereny pobliskie. Jesteśmy do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Już nie raz pomagaliśmy klientom w środku nocy czy święta. Nasze usługi są kompleksowe - otwieramy oraz wymieniamy zamki. Nasi ślusarze również doradzą jak najlepiej zabezpieczyć Twoje mienie. Wielokrotnie odznaczyliśmy się ogromnym profesjonalizmem przez co staliśmy się liderami tej branży w Międzyrzeczu.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Posiadamy bogate wyposażenie składające się z wyspecjalizowanego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi. Taki ekwipunek oraz duża wiedza pozwalają nam na otworzenie zamka każdego typu, rodzaju i producenta. Na zlecenie nasi ślusarze jadą zawsze w pełni przygotowani i wyposażeni. Nie ma dla nas zamków nie do otworzenia. Nigdy nie próbuj otwierać zamka na własną rękę - istnieje wysokie prawdopodobieństwo że uszkodzisz zamek, drzwi lub/i ościeżnicę. Wkładki zamka to bardzo delikatne części, potrzeba wiedzy oraz umiejętności aby szybko i bezinwazyjnie otworzyć drzwi. Nie narażaj się na dodatkowe koszty, zadzwoń po naszy ślusarzy a oni Ci rzetelnie pomogą.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Z naszych usług cały czas korzysta Policja, Straż Graniczna, Straż Miejsca, firmy windykacyjne, ubezpieczeniowe oraz wiele innych instytucji. Nasi ślusarze posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Potwierdza to nasz profesjonalizm i zaufanie jakie nam powierzono. Nasze Pogotowie Zamkowe nigdy nie śpi, zawsze jesteśmy w stanie gotowości aby przyjechać do Ciebie i Ci pomóc. Więc jeśli potrzebujesz otworzyć zatrzaśnięte drzwi czy wyciągnąć złamany klucz zadzwoń właśnie do nas!
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Międzyrzecza!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !