Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w Awaryjnym Otwieraniu Mieszkań . Nasza kadra składa się z zespołu wysoce wykwalifikowanych ślusarzy. Posiadamy bardzo dużą wiedzę na ten temat i cały czas ją pogłębiamy aby zawsze być na bieżąco w tej branży. Zawsze staramy się dopasować pod klienta, każdego traktujemy indywidualnie dlatego też nasze usługi ślusarskie cieszą się świetną opinią wśród osób które nam zaufały. Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nie mamy żadnych ograniczeń czasowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - tym także w nocy i święta. Nikt nie zna dnia ani godziny kiedy zatrzasną się drzwi, my jesteśmy właśnie od tego żeby przyjechać do Ciebie jak najszybciej i rozprawić się z nieposłusznym zamkiem. Nasze usługi ślusarskie staramy się wykonywać ekspresowo, dlatego zaraz po otrzymaniu zgłoszenia wyruszamy do klienta - nawet w środku nocy. Nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowane narzędzia to coś co nas wyróżnia na rynku. W połączeniu z obszerną wiedzą stajemy się liderami w Międzychodzie w tej dziedzinie. Potrafimy otworzyć każdy zamek - od tych prostych po te najbardziej skomplikowane. Posiadamy przeszkolenie w otwieraniu wszystkich typów zamków. Jeśli zadzwonisz właśnie po naszych ślusarzy, możesz być pewny że na pewno Ci pomogą. Należy zauważyć że każde nasze otwarcie jest bezinwazyjne, nie niszczymy wkładki - pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Dokładamy wszelkich starań aby nasza usługa była jak na najwyższym poziomie.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nasza oferta jest bardzo obszerna - otwieramy drzwi bez oryginalnych kluczy, wyciągamy złamane klucze, otwieramy i wymieniamy zamki po włamaniach, otwieramy drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Zadzwoń do nas i zapytaj co Cię interesuję. Jesteśmy pewni że sprostamy Twoim zadaniom. Dewiza naszej firmy brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych" - i właśnie przy każdym zleceniu tym się kierujemy. Próbując sam otworzyć drzwi, narażasz się na dodatkowe koszty i nerwy. Potrzebna jest odpowiednia wiedza, umiejętności oraz sprzęt aby sprawnie i bezkolizyjnie otworzyć zamek. Robiąc to samemu możesz uszkodzić zamek, drzwi i ościeżnicę.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Postaw na doświadczenie i solidność - zaufaj właśnie nam. Na piedestale stawiamy satysfakcje klienta oraz maksymalne zabezpieczenie jego mienia. Współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi, ubezpieczeniowymi oraz wieloma innymi instytucjami. Nasze kwalifikacje potwierdza Licencja Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Miedzychodu !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !