Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Awaryjne Otwieranie Mieszkań to profesja którą zajmujemy się na co dzień. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy. Jesteśmy zespołem młodych, wykwalifikowanych ślusarzy. Pracujemy w tym fachu już od kilku lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie poparte praktyką.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Nasi ślusarze są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w Luboniu . W razie konieczności można do nas zadzwonić także w święta. Każde wezwanie traktujemy jako pilne, dlatego od razu po otrzymaniu telefonu od klienta jedziemy w wyznaczone miejsce. Ślusarze są w pełni profesjonalni i ekspresowi. Nasz sprzęt jest wyspecjalizowany, dzięki czemu jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek. Wszystkie nasze zlecenia kończą się sukcesem. Nowoczesne narzędzia do awaryjnego otwierania , a także odpowiednia wiedza i doświadczenie pozwalają nam nie ograniczać się do jednego typu zamka - my potrafimy otworzyć każdy rodzaj, wszystkich producentów, zamki tradycyjne, patentowe, antywłamaniowe i elektromechaniczne.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nasze Pogotowie Zamkowe w Luboniu jest zawsze gotowe aby wyjechać do klienta. Zawsze jedziemy z pełnym ekwipunkiem, ponieważ nie chcemy aby żadna sytuacja nas zaskoczyła. Dzięki takiemu podejściu do naszej pracy zaufała nam już setka osób, zarówno osoby prywatne jak i różnej wielkości przedsiębiorstwa. Dzwoniąc po naszych ślusarzy stawiasz na dobrą markę i doświadczenie - na pewno nie będziesz zawiedziony. Nasze usługi obejmują również wyciąganie złamanego klucza, otwieranie po włamaniu oraz otwieranie bez klucza. Otwieramy nowoczesnymi technikami co w bardzo dużym stopniu skraca czas i zmniejsza ryzyko uszkodzenia drzwi czy ościeżnic.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską a także firmami windykacyjnymi i ubezpieczeniowymi. Nasze kwalifikacje i profesjonalizm potwierdza fakt posiadania Licencji Policji I oraz II stopnia, a także Koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Lubonia !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !