Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie zamkowe Kilka Słów o Nas

Specjalizujemy się Awaryjnym Otwieranie Mieszkań - więc jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi, złamać klucz lub zablokować zamek to nasza firma służy z pomocą. Posiadamy wieloletnią praktykę na rynku i setkę zadowolonych klientów z naszych usług. Nasi ślusarze posiadają dużą wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą otworzyć każdy zamek.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Ślusarze są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wychodzimy na przeciw naszym klientom dlatego nasza firma jest cały czas w gotowości i czeka na telefon właśnie od Ciebie. Zatrzaśnięcia mieszkań czy blokady zamków to sprawy niecierpiące zwłoki, dlatego niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy na wyznaczone miejsce, nawet w środku nocy. Znamy wiele profesjonalnych technik oraz tricków dzięki którym jesteśmy w stanie otworzyć zamek każdego typu - tradycyjne, antywłamaniowe, patentowe czy elektromechaniczne. Prócz odpowiedniej wiedzy wspomagamy się nowoczesnym i wyspecjalizowanym sprzętem. Taki ekwipunek pozwala nam rozprawić się z niesfornym zamkiem w pełni bezinwazyjnie. Nie musisz się martwić o stan swoich drzwi czy ościeżnic. Po pracy naszych ślusarzy nie zobaczysz nawet śladu, manewrując przy zamku bacznie uważamy na to aby nic nie uszkodzić.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
W zakres naszych usług ślusarskich wchodzi otwieranie zatrzaśniętych drzwi, odblokowywanie zamków (wszystkich producentów m.in Gerda, Ikon itp.), otwieranie i wymiana zamków po włamaniu, otwieranie drzwi bez kluczy, otwieranie drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, wyjmowanie złamanych kluczy. Zajmujemy się także otwieraniem sejfów i garaży. Nigdy nie próbuj samodzielnie wyciągać złamanego klucza ani otwierać zatrzaśniętych drzwi na własną rękę - zostaw tę kwestię fachowcom takim jak my. Wkładki zamków to bardzo delikatne podzespoły, potrzeba dużej precyzji, umiejętności i odpowiedniego sprzętu aby otworzyć je bez zniszczeń. Robiąc to samemu narażasz się na duże koszty związane z naprawą lub montażem nowej wkładki.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi, ubezpieczeniowymi i wieloma innymi instytucjami. Kwalifikacje naszych pracowników potwierdza Licencja Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Kostrzyna nad Odrą !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !