Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jeśli zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi lub zgubić klucze i nie wiesz co masz zrobić to bardzo dobrze trafiłeś - zadzwoń ślusarzy, a pozwolimy Ci się rozprawić z niesfornym zamkiem. Nasze Pogotowie Zamkowe pomaga już od kilku lat. Zdążyliśmy się zetknąć z wieloma sytuacjami, dzięki czemu nabraliśmy dużego doświadczenia w awaryjnym otwieraniu drzwi i zamków . Nasi ślusarze posiadają szeroki zakres wiedzy na temat swojego zawodu oraz na temat budowy zamków wszelkich typów.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Działamy na terenie Kościanu oraz pobliskich miejscowości. Można do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, ponieważ pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bardzo zależy nam na satysfakcji klientów, dlatego też nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie w możliwie jak najkrótszym czasie. Wiemy że niemożność dostania się do domu to bardzo stresująca sytuacja, więc zaraz po dostaniu telefonu od klienta, ślusarz jedzie do wyznaczonego miejsca. Zaufała nam już setka osób, w tym Policja, Straż Graniczna, Straż miejsca czy firmy ubezpieczeniowe i windykacyjne. Nasze kwalifikacje potwierdza Licencja Policji I oraz II stopnia, a także Koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
W naszym ekwipunku znajduje się wyspecjalizowany sprzęt a także nowoczesne narzędzia dzięki czemu jesteśmy w stanie otworzyć każdy rodzaj zamków - patentowe, tradycyjne, antywłamaniowe i elektromechaniczne. Jesteśmy również przeszkoleni w otwieraniu zamków takich producentów jak Gerda, Dierra, czy chińskich. Każde nasz wyjazd na zlecenie kończy się powodzeniem.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Jeśli złamał Ci się klucz w zamku, potrzebujesz zabezpieczenia po włamaniu czy po prostu zatrzasnęły Ci się drzwi nasi ślusarze z Pogotowia Zamkowego z pewnością Ci pomogą. Korzystamy z nowoczesnych technik otwierania, co w dużej mierze skraca czas naszej pracy.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Kościanu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !