Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy Pogotowiem Zamkowym działającym na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i pobliskich miejscowości. Awaryjnie Otwieramy Mieszkania już od kilku lat. Zrobiło to z nas niezawodnych ślusarzy. Jesteśmy firmą z tradycjami - na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia. Taki ekwipunek w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz wiedzą czyni nas pionierów w branży ślusarskiej. Nie ma dla nas zamka nie do otwarcia, przeszliśmy szkolenia z zakresu różnych typów i marek zamków. Otwieramy zamki tradycyjne, a także mechaniczne - antywłamaniowe, patentowe oraz elektromechaniczne. Odblokujemy zamek każdego producenta – Gerda, Keso, Ikon i innych. Oferujmy kompleksowe usługi w trybie ekspresowym na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i miejscowości pobocznych. Ślusarze są pod telefonem 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę z pilności każdego zgłoszenia dlatego po każdym telefonie od razu wyruszamy w miejsce zdarzenia. Odznaczamy się duża wiedzą oraz profesjonalizmem. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić sprawny i profesjonalny montaż nowego zamka. Jak widać nasze usługi są kompleksowe.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Zapewniamy otwarcie drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych. Na prośbę klienta otwieramy i zabezpieczamy zamki po włamaniu. Dzięki odpowiednim technikom oraz profesjonalnym trickom każdy zamek otwieramy bezawaryjnie. Pozwala to ograniczyć koszty do minimum. Ponadto nie musisz się martwić o zniszczone drzwi czy ościeżnicę, w naszej firmie jest to niedopuszczalne. Złamał Ci się klucz w zamku? Zamek Ci się uszkodził? Dla naszych ślusarzy nie ma żadnych ograniczeń, zawsze jesteśmy przygotowani na każdą możliwość.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Z naszych usług często korzysta Straż Graniczna, Straż Miejsca, Policja, firmy windykacyjne, duże przedsiębiorstwa oraz inne instytucje. Jest to potwierdzenie faktu że jesteśmy zaufaną firmą w tej branży. Nasi pracownicy posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Gorzowa Wlkp. !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !