Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Oferujemy fachową pomoc w Awaryjnym Otwieraniu Mieszkań . Nasza firma posiada szereg kwalifikacji, a wieloletnie istnienie na rynku dało nam duże doświadczenie. Gwarantujemy szybki dojazd do klienta oraz profesjonalną obsługę ślusarską.
Awaryjnie otwieramy :
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Cały czas pracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską, firmami windykacyjnymi i dużymi przedsiębiorstwami. Pokazuje to jak duże mamy zaufanie w tej branży. Nasze kwalifikacje potwierdza fakt posiadania Licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nasze Pogotowie Zamkowe działa na terenie Drezdenka i okolicznych miejscowości. Jeśli zatrzasnęły Ci się drzwi, zgubiłeś kluczy czy potrzebujesz zabezpieczenia po włamaniowego to zadzwoń do naszych ślusarzy. Wyjeżdżamy do zdarzenia zaraz po otrzymaniu telefonu. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były wykonywane ekspresowo. Korzystając z naszych ślusarzy masz pewność że otrzymasz sumienną i kompetentną pomoc.
Otwieramy :
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nie posiadamy ograniczeń czasowych - pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu (także w nocy i święta). Dzięki dużej wiedzy na temat budowy zamka, oraz nowoczesnym i specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek bezinwazyjnie. Zależy nam aby otworzyć drzwi przy minimum kosztów i strat. Priorytetem jest dla nas by nie uszkodzić wkładki, drzwi oraz ościeżnic. Otwieramy zarówno zamki mechaniczne – także te antywłamaniowe czy patentowe, jak i zamki elektromechaniczne Jeśli próbujesz się dostać do zamkniętego mieszkania nie próbuj rozwiercać wkładki, tym dokładasz nam dodatkowej pracy oraz sobie większych kosztów. Ślusarz szybko otworzy Twój zamek a co najważniejsze nie zniszczy go. Pamiętaj że amatorskie działania mogą przynieść również szkody w postaci porysowania i zniszczenia drzwi.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Ufając nam stawiasz na doświadczenie i markę. Ślusarstwo to profesja którą zajmujemy się na co dzień, a satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Uzyskując od nas pomoc na pewno się nie zawiedziesz.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Drezdenka !

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !