Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jeśli stoisz przed koniecznością wezwania ślusarza to koniecznie skorzystaj z naszych usług. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Nasze Pogotowie Zamkowe pomogło już setce klientów. Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracę, więc możesz liczyć na profesjonalną pomoc z naszej strony. Działamy na terenie Dębna oraz pobliskich miejscowości. Nasi ślusarze są dla Państwa dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas dzwonić również w nocy oraz święta. Wiemy ile nerwów wiążę się z zatrzaśniętymi drzwiami mieszkań, dlatego staramy się jak najszybciej dojechać do klienta. Wyruszamy na zlecenie zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.
Awaryjnie otwieramy:
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Posiadamy wysoce wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne oprzyrządowanie. To wszystko w połączeniu z wiedzą oraz umiejętnościami naszych ślusarzy tworzy z nas liderów tej branży na terenie Dębna. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy otworzyć każdy zamek - tradycyjny, patentowy, antywłamaniowy czy elektromechaniczny. Możesz być pewny że dzwoniąc do nas otrzymasz pomoc. Nasi ślusarze to wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie podchodzą do każdego zgłoszenia. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu zamków bezinwazyjnie. Dokładamy wszelkich starań aby przy otwarciu nie uszkodzić zamka, drzwi czy ościeżnic. Zajmujemy się drzwiami zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najwyższej jakości zamki aby dobrze zabezpieczyć Twój dom.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Nie próbuj otwierać drzwi na własną rękę, narażasz się tym na duże koszty w postaci naprawy zamka, drzwi czy framug. Otwarcie zamka to bardzo precyzyjna umiejętność i przy nieodpowiednim posługiwaniu się narzędziami łatwo go zepsuć. Nie trać na to czasu, tylko od razu zadzwoń po naszych ślusarzy. Zaufało nam już wiele prywatnych osób, dużych i małych przedsiębiorstw oraz instytucji takich jak Policja, Straż Graniczna, Straż Miejsca czy firmy windykacyjne. Kwalifikacje naszego Pogotowia Zamkowego potwierdza posiadanie Licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Dębna!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !