Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Oferujemy Państwu awaryjne otwieranie mieszkań. Specjalizujemy się w nowoczesnych technikach otwierania drzwi i zamków. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych - nasi ślusarze są w stanie otworzyć każdy typ i rodzaj zamków - tradycyjne, patentowe, antywłamaniowe i elektromechaniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym fachu. Obsłużyliśmy już setkę klientów, dzięki czemu nasza praktyka jest wsparta wieloma nietypowymi sytuacjami.
Awaryjnie otwieramy:
- mieszkania
- samochody
- sejfy
Posiadamy duży asortyment wyspecjalizowanego sprzętu i nowoczesnych narzędzi, która we wsparciu z wiedzą naszych ślusarzy dają olbrzymie pokłady możliwości w awaryjnym otwieraniu. Cały czas aktualizujemy naszą wiedzę oraz wyposażenie aby być na bieżąco w tym świecie. Każde zlecenie naszych ślusarzy jest zakończone sukcesem, ponieważ wkładamy maksimum wysiłku aby sprostać wymaganiom klientów. Zakres pomocy naszego Pogotowia Zamkowego obejmuje:
- otwieranie zatrzaśniętych drzwi,
- otwieranie drzwi bez kluczy,
- wyciąganie złamanego klucza,
- zabezpieczenie zamka po włamaniu Działamy na terenie Czempina oraz okolicznych miejscowości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bez problemu można do nas zadzwonić w nocy czy święta. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji - zdajemy sobie sprawę że są to sprawy pilne, dlatego do klienta ruszamy zaraz po otrzymaniu telefonu. Nasi technicy są cały czas w pełni przygotowani na wyjazd. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi były świadczone w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dzięki temu jesteśmy liderami w branży ślusarskiej na terenie Czempina.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Odblokujemy zamek każdego producenta – Gerda, Keso, Ikon lub innych. Zajmujemy się prostymi zamkami a także tymi mocno skomplikowanymi. Podejmujemy się każdego zlecenia, więc masz pewność że dzwoniąc do nas otrzymasz fachową pomoc. Cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską i różnej wielkości przedsiębiorstwami. Nasi pracownicy Pogotowia Zamkowego posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także Koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Ślusarskie Całą Dobę na terenie Czempina!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !