Zaufaj nam - ślusarzom którzy z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Zdarzyło Ci się zatrzasnąć klucze w mieszkaniu? A może je zgubić? Nasze Pogotowie Zamkowe wprost czeka na telefon od Ciebie. Wieloletnie doświadczenie ślusarskie zrobiło z nas pionierów w tej branży. Nasza firma stara się aby usługi które świadczymy były w pełni profesjonalne. Nasi ślusarze znają nowoczesne techniki otwierania, a w wsparci z odpowiednim sprzętem czynią nas niezastąpionych. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek mieszkaniowy. Jeśli masz jakieś wątpliwości bez problemu możesz do nas zadzwonić, a nasz ślusarz z pewnością pomoże Ci je rozwiać.
Awaryjnie otwieramy:
- mieszkania
- samochody
-
sejfy
Zakres naszej pomocy jest bardzo szeroki. Otwieramy drzwi mieszkań, domów, wejściowe i wewnętrzne. Również pomagamy w przypadku włamania do domu - doradzamy i montujemy w przypadku nowego zabezpieczenia. Funkcjonujemy na tym rynku już od kilku lat, więc spotkaliśmy się z wieloma nietypowymi sytuacjami, lecz zawsze wychodziliśmy z nich zwycięsko. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i nowoczesne narzędzia, które w połączeniu z naszymi umiejętnościami pozwalają nam otworzyć zamek każdego typu - tradycyjne, antywłamaniowe, patentowe czy nawet elektromechaniczne.
Otwieramy:
- w minimum szkód,
- zamki wszystkich typów i marek (Gerda, Dierre, Hotmann, chińskie),
Świadczymy usługi ślusarskie na terenie Choszczna i okolic 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nasze Pogotowie Zamkowe jest zawsze gotowe aby ekspresowo Ci pomóc. Po każdym zgłoszeniu od razy wyruszamy w wyznaczone miejsce. Zdajemy sobie sprawę że zatrzaśnięcie domu wiążę się z dużym stresem, dlatego priorytetem jest aby Ci pomóc. Jeśli jest Ci potrzebna pomoc ślusarza uważaj na pseudo fachowców którzy przyniosą Ci więcej strat niż korzyści. Aby otworzyć zamek potrzebna jest duża wiedza na temat zamków, oraz odpowiedni sprzęt. Wkładkę łatwo uszkodzić, więc wiążę się to z jej naprawą lub wymianą a co za tym idzie - dodatkowymi kosztami. pracujemy 24/7
- można do nas zadzwonić również w okresie świąt
- zapewniamy ekspresowe wykonanie usług
Nasi wykwalifikowani ślusarze już nie raz pomogli Policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, firmom windykacyjnymi oraz innym instytucją i dużym przedsiębiorstwom. Nasze kwalifikacje potwierdza Licencja Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi ślusarskie Całą Dobę na terenie Choszczno!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !