Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy doświadczoną firmą w Awaryjnym Otwieraniu Samochodów. Działamy w tej branży już od kilku lat, nasze doświadczenie zdobywaliśmy w praktyce, a nie tylko z książek. Spotkaliśmy się z wieloma nietypowymi sytuacjami, ale zawsze zwycięsko z nich wychodziliśmy. Jesteśmy niezastąpioną firmą w ten branży na terenie Witnicy i okolic, więc jeśli zatrzasnąłeś, zgubiłeś lub połamałeś klucze zadzwoń właśnie do nas.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasze usługi są wykonywane kompleksowo i na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy znają wiele profesjonalnych technik oraz niebagatelną ilość tricków które pozwalają nam otworzyć dosłownie każdy samochód - bez względu na markę, model i rocznik. Wspieramy się nowoczesnym sprzętem oraz wyspecjalizowanymi narzędziami. Należy zauważyć że każdy zamek otwieramy bezinwazyjnie, zależy nam aby robić to bez uszkodzeń ponieważ chcemy ograniczyć koszty otwarcia do minimum. Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - nasi pracownicy są cały czas w najwyższej gotowości aby Ci pomóc. Każde zgłoszenie traktujemy jako pilne, więc zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy do umówionego miejsca. Pracujemy również w nocy, nie ma dla nas żadnych ograniczeń czasowych. Wyróżnia nas to z pośród innych podobnych firm. Awaryjne otwieranie Aut wykonujemy zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Gwarantujemy szybki dojazd na miejsce oraz skuteczne otwarcie Twojego samochodu nie narażając Cię na żadne dodatkowe koszty. Otwieramy auto bez oryginalnych kluczy, po włamaniu, czy zepsutą wkładką. Zawsze jesteśmy przygotowani na to aby Ci pomóc. Usługi naszej firmy wykorzystuje również Straż Graniczna, Policja, firmy windykacyjne oraz inne instytucje. Nasze kwalifikacje potwierdza fakt posiadania Licencji Policji I oraz II stopnia, a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Nigdy nie próbuj otwierać auta na własną rękę - wiele na tym stracisz. Nie mając odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności istnieje wysokie prawdopodobieństwo porysowania lub pogniecenia karoserii, wybicia szyby czy zepsucia wkładki zamka. Zadzwoń po nas, na pewno pomożemy Ci uporać się z niesfornym zamkiem.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Witnicy!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !