Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma składa się z wysokiej klasy fachowców którzy specjalizują się w awaryjnym otwieraniu samochodów. Jeśli zgubiłeś lub zatrzasnąłeś klucze to nasza firma szybko się tym zajmie. Nasza działalność obejmuje również wyciąganie złamanych kluczy oraz otwieranie aut po włamaniu. Posiadamy szeroki zakres wiedzy o typach zamków i cały czas tą wiedzę powiększamy.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Nasi pracownicy są gotowi przyjąć Twoje zgłoszenie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu bez względu na porę dnia. Wyróżnia nas to spośród innych firm zajmujących się tą profesją. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie wyruszamy do klienta, ponieważ każdą taką sytuacje traktujemy jako pilną. Zależy nam na zadowoleniu klientów i do tego dążymy. Posiadamy bardzo zróżnicowany i nowoczesny sprzęt oraz wyspecjalizowane narzędzia. Takie wyposażenie przy wsparciu odpowiedniej wiedzy daje nam niezliczone możliwości. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek nie uszkadzając go co bardzo mocno skraca czas otwarcia drzwi oraz zmniejsza koszty do minimum.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasza technika otwierania jest profesjonalna i nowoczesna dzięki odpowiedniemu osprzętowaniu i wiedzy. Otwieramy zamki samochodowe bez kluczyków, po włamaniu oraz przy złamanym kluczu. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Gwarantujemy szybki czas dojazdu oraz rzetelną pomoc. Jesteśmy na tyle zaufaną firmą że z naszych usług korzysta Policja, Straż Graniczna, firmy windykacyjne oraz inne instytucje. Nasze kwalifikacje potwierdza Licencja Policji I oraz II stopnia a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nigdy nie próbuj otwierać drzwi na własną rękę, narażasz się wtedy na ryzyko poniesienia dużych kosztów związanych z naprawą czy montażem zamka, porysowaniem karoserii a nawet zbiciem szyby. Uważaj także na usługi pseudo fachowców oraz amatorów. Pod żadnym pozorem nie próbuj rozwiercać wkładki!

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Świebodzina!

Jesteśmy do Państwa dyspozycjii 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !