Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Na pewno nie raz słyszałeś o tym że komuś zamek odmówił posłuszeństwa, czy zgubił lub zatrzasnął klucze. My jesteśmy od tego aby pomagać w takich sytuacjach. Awaryjnym Otwieraniem Samochodów zajmujemy się od kilku lat. Posiadamy bardzo dużą wiedzę na ten temat, znamy wszelkie tricki i profesjonalne techniki które pozwalają na otwarcie drzwi nie uszkadzając ich.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowani, posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Ta wiedza w połączeniu z odpowiednim sprzętem czyni z nas pionierów w tej branży na terenie Sulęcina. Potrafimy otworzyć każdy zamek w minimum czasu i bez żadnych szkód. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który cały czas uzupełniamy aby być na bieżąco. Takie przygotowanie pozwala otworzyć nam każdy zamek - począwszy od tych prostych a kończąc na tych skomplikowanych. Jesteśmy w stanie otworzyć samochód każdej marki i każdego modelu. Dewizą naszej firmy jest "Nie ma rzeczy niemożliwych" - mocno się tego trzymamy.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Działamy w Sulęcinie oraz okolicznych miejscowościach. Jesteśmy dla Państwa dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu. Zatrzasnął Ci się samochód w środku nocy? Nie ma problemu, możesz do nas zadzwonić a nasz fachowiec od razu do Ciebie wyruszy. Znamy pilność naszych usług dlatego do zdarzenia jedziemy od razu po otrzymaniu telefonu. Nasza firma jest jedną z najlepszych na tym rynku. Mamy niezawodny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę. Korzystając z naszej pomocy masz pewność że otrzymasz profesjonalną obsługę opartą na odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach a ponadto specjalistycznemu sprzętu.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Zamki samochodowe to części podatne na uszkodzenia, dlatego nie oddawaj swojego samochodu w ręce amatorów. Narażasz się tym na duże straty i koszty w postaci zepsutego zamka i co się z tym wiążę - jego naprawą lub wymianą. W najgorszym wypadku możesz także doświadczyć pogniecenia karoserii lub wybicia szyby. Nie daj się oszukać, korzystaj tylko z usług profejsonalistów.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Sulęcina!

Jesteśmy do Państwa dyspozycjii 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !