Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Awaryjnym Otwieraniem Samochodów zajmujemy się już od kilku lat. W tym czasie spotkaliśmy się z wieloma sytuacjami które dużo nas nauczyły. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę która swoją wiedzę przełożyła na praktykę przez te lata. Nasza oferta jest bardzo elastyczna i ciągle rozbudowywana, każdy kto do nas zadzwoni na pewno otrzyma pomoc.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Działamy na terenie Strzelec Krajeńskich i miejscowości pobliskich. Jesteśmy gotowi dla naszych klientów 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy, a nawet w święta. Wiemy że każdemu zależy na czasie w przypadku zatrzaśniętego auta, więc niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy do wyznaczonego miejsca. Nasze usługi staramy się wykonywać jak najszybciej i bardzo rzetelnie. Mamy starannie skompletowane wyposażenie. Znajdują się w nim nowoczesne sprzęty oraz wyspecjalizowane narzędzia. Na każdym zleceniu jesteśmy w pełni przygotowani aby nie zostać zaskoczonym przez żadną sytuacje. Jesteśmy w stanie otworzyć każdy model i każdy typ zamka. Zaczynając od tych popularnych i prostych po te rzadziej spotykane i skomplikowane. Kiedy inni nie dają rady, my na pewno rozwiążemy Twój problem.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Wyszkolona kadra naszych pracowników współpracuje z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi oraz różnymi innymi instytucjami. Pokazuje to jakie zaufanie posiadamy na tym rynku. Posiadamy Licencje Policyjną I oraz II stopnia a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Korzystając z naszej oferty możesz mieć pewność że potraktujemy Cię z pełnym zaangażowaniem - nawet w środku nocy, a nasza pomoc będzie zrealizowana na najwyższym poziomie. Jesteśmy zaufaną firmą na terenie Strzelec Krajeńskich, nasze usługi wykonujemy kompleksowo i skutecznie. Na piedestale stawiamy satysfakcje klienta oraz maksymalne bezpieczeństwo jego mienia. Otwierając awaryjnie samochód robimy to bezinwazyjnie, nie uszkadzamy karoserii.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Nigdy nie próbuj otwierać drzwi na własną rękę - narażasz się tym na poniesienie dodatkowych kosztów związanych z naprawą lub wymianą wkładki zamka czy porysowaniem karoserii. Zostaw to w rękach fachowców a na pewno się nie zawiedziesz.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Strzelec Krajeńskich!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !