Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jesteśmy firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie Śremu. Jesteśmy wyspecjalizowaną kadrą w tej dziedzinie. Zajmujemy się tym fachem już od kilku lat, w ciągu których zdążyliśmy pomóc już setce osób. Posiadamy obszerną wiedzę na temat awaryjnego otwierania, którą cały czas wzbogacamy.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia które w połączeniu z wiedzą naszych techników pozwalają otworzyć nam zamki wszystkich marek i modeli samochodów. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie zamki otwieramy bezinwazyjnie dzięki czemu nie narażamy klienta na dodatkowe koszty. Pragniemy aby klient był w pełni usatysfakcjonowany naszymi usługami, dlatego wkładamy całe serce w to co robimy.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Pracujemy na terenie Śremu oraz okolicznych miejscowości 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - wliczając w to dni świąteczne. Zawsze jesteśmy przygotowani na różne okoliczności, staramy się aby nigdy nie zawieść zaufania klienta. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i do każdego podchodzimy z takim samym zapałem. Korzystając tylko z usług profesjonalistów jakimi jesteśmy właśnie my, masz pewność że Twój samochód nie zostanie w żaden sposób uszkodzony. Próbując otworzyć auto na własną rękę narażasz się na dodatkowe koszty związane z naprawą zamka lub jego wymianą.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Znamy i stosujemy nowoczesne techniki otwierania dzięki czemu możemy pochwalić się bezinwazyjnym otwieraniem każdego zamka. Zyskaliśmy takie umiejętności dzięki dużej praktyce i wieloletniemu doświadczeniu. Cały czas współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, Strażą Miejską a także firmami ubezpieczeniowymi i windykacyjnymi. Posiadamy Licencje Policji I oraz II stopnia, a także Koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Śremu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !