Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Otwieranie Awaryjne Samochodów to dla nas chleb powszedni. Zajmujemy się tym na co dzień. Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy przez kilka lat pozyskiwali doświadczenie i praktykę. Każdego dnia zaskakują nas nowe sytuacje, ale nie zdarzyło się żebyśmy nie mogli sobie z czymś poradzić. Posiadamy bardzo szeroki zakres wiedzy na temat awaryjnego otwierania aut, dlatego jeśli zdarzyło Ci się zgubić, zatrzasnąć czy połamać klucz to bardzo dobrze trafiłeś.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasze wyposażenie obejmuje wyspecjalizowany sprzęt oraz nowoczesne narzędzia które z pomocą odpowiedniej wiedzy pozwalają nam otworzyć dosłownie każdy zamek nie niszcząc go. Jadąc na zlecenie kierujemy się tym aby otwierane przez nas auto było maksymalnie zabezpieczone. Zależy nam aby ograniczyć koszty otwarcia drzwi do minimum. Działamy na terenie Słubic oraz pobliskich miejscowości. Pracujemy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu - można do nas zadzwonić w nocy a także w święta. Rozumiemy że z zatrzaśnięciem czy zgubieniem kluczy wiąże się wiele stresów, dlatego zaraz po otrzymaniu telefonu jedziemy do klienta. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, a w ciągu kilku lat na tym rynku w znaczącym stopniu dostosowaliśmy się do upodobań klientów.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Nie ma dla nas zamków nie do otwarcia, jesteśmy w stanie otworzyć praktycznie wszystkie - od tych prostych i popularnych po te skomplikowane i rzadko spotykane. Nasza wiedza i umiejętności pozwalają wykonywać takie usługi, jak awaryjne otwieranie samochodów na najwyższym poziomie i co najważniejsze bezinwazyjnie. Zajmujemy się zamkami po włamaniach, ze złamanymi kluczami, przy zgubieniu i zatrzaśnięciu kluczy. Skuteczne otwieramy każdy zamek samochodowy dzięki nowoczesnym technikom. Nasz sprzęt jest cały czas uzupełniany.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Jesteśmy zaufaną firmą w tej branży, dlatego z naszych usług korzysta Policja, Straż Graniczna, firmy komornicze oraz wiele innych instytucji. Nasza wykwalifikowana kadra posiada Licencje Policji I oraz II stopnia, a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Słubic!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !