Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Firma "Multiserwis" jest na rynku już od kilku lat. Jesteśmy grupą wysoko wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem w tej branży. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów - wszystkich marek i modeli. Nasza obszerna wiedza na temat typów zamków pozwala nam na mierzenie się ze wszystkimi zleceniami. Nie ma dla naszych pracowników zamków nie do otworzenia. Działamy na terenie Skwierzyny i okolicznych miejscowości. Jesteśmy gotowi Państwu pomóc 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Można do nas dzwonić również w nocy i w święta. Zdajemy sobie pilności sytuacji, dlatego nasza gotowość jest cały czas na najwyższym poziomie. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia jedziemy w umówione miejsce.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Posiadamy bardzo bogato wyposażony ekwipunek - nowoczesny sprzęt i wyspecjalizowane narzędzia. Za pomocą naszego sprzętu jesteśmy w stanie otworzyć każdy zamek samochody. Taki asortyment pozwala nam otworzyć każdy zamek nie niszcząc go. Bezinwazyjne otwieranie drzwi zawdzięczamy odpowiednim umiejętnością oraz odpowiedniemu przygotowaniu. Awaryjnym Otwieraniem Samochodów w Skwierzynie zajmujemy się na co dzień. Czyni to z nas niezawodnych fachowców w tej dziedzinie. Do każdego zgłoszenia podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Dzwoniąc po nas masz pewność że otrzymasz rzetelną i kompleksową obsługę.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Uważaj na amatorów i pseudo znawców ponieważ o wiele więcej na tym stracisz niż zyskasz. Brak odpowiedniej wiedzy ślusarza na temat budowy zamków może narazić Cię na duże koszty jak na przykład uszkodzenie wkładki a co wiąże się z tym - wymiana lub naprawa jej. Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
W ciągu tylu lat działania w tej branży z naszych usług nie raz korzystała Policja, Straż Graniczna, firmy windykacyjne oraz wszelkie inne instytucje. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji jest Licencja Policji I oraz II stopnia a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jesteśmy po to aby Ci pomóc - dlatego jeśli zdarzy Ci się zgubić klucze lub je zatrzasnąć nie czekaj tylko zadzwoń po nas. Gwarantujemy szybki dojazd i profesjonalne podejście do sprawy.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Skwierzyny!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !