Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma zajmuje się Awaryjnym Otwieraniem Samochodów wszystkich marek i modeli w Pniewach. Jesteśmy zespołem młodych ludzi którzy od kilku lat na co dzień zajmują awaryjnym otwieraniem . Posiadamy bardzo dużą wiedzę na ten temat, ale cały czas ją poszerzamy aby być na bieżąco. Nasze kwalifikacje potwierdzają licencje policji I oraz II stopnia a także koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasz ekwipunek jest bardzo dobrze wyposażony, posiadamy specjalistyczne narzędzia i nowoczesny sprzęt. Dzięki takiemu wyposażeniu oraz odpowiedniej wiedzy wszystkie zamki otwieramy bezinwazyjnie. Nie uszkadzając zamka zmniejszamy do minimum koszty oraz czas usługi. Zależy nam aby klient był jak najbardziej zadowolony z naszej pracy. Działamy na terenie Pniew oraz terenów przyległych. Nie mamy żadnych ograniczeń czasowych - można do nas zadzwonić o każdej porze dnia. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu, nawet w święta. Zdajemy sobie sprawę, że każde zgłoszenie jest pilne dlatego zaraz po odebraniu telefonu jedziemy w umówione miejsce.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Pamiętaj aby nie korzystać z usług pseudo fachowców oraz nie robić nic na własną rękę, ponieważ bardzo łatwo jest uszkodzić zamek, a jego naprawa jest bardzo kosztowna. A ponadto nieumiejętne posługiwanie się amatorskimi narzędziami może spowodować porysowanie karoserii albo wybicie szyby. Aby uniknąć takich sytuacji skonsultuj się z takimi profesjonalistami jak my. Jesteśmy w stanie otworzyć praktycznie każdy samochód - od tych najprostszych po te bardziej skomplikowane. Znamy się na wszystkich markach i modelach, nawet te najbardziej luksusowe. Dzięki profesjonalnym technikom otwierania nasze usługi wykonujemy szybko, dzięki czemu nie będziesz musiał długo czekać aby znów cieszyć się swoim samochodem.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Jeśli szukasz rzetelnej i fachowej firmy nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracą, każde zgłoszenie jest dla nas wyzwaniem które pragniemy pokonać. Dzwoniąc po nas masz pewność że rozmawiasz z ludźmi godnymi zaufania i biegłymi w fachu. Każdy kto zwróci się do nas o pomoc na pewno ją otrzyma.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Pniew!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !