Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Jeśli zatrzasnęły Ci się drzwi w samochodzie lub po prostu je zgubiłeś to nasza firma szybko pozwoli Ci się z tym uporać. Zajmujemy sie awaryjnym otwieraniem aut już od kilku lat. Nasza wiedza jest poparta ogromną praktyką. Dzięki styczności z wieloma sytuacjami oraz setkami zgłoszeń nasze doświadczenie jest bardzo duże. Nasi specjaliści zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów na najwyższym poziomie. Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Zakres naszych usług obejmuje Myślibórz oraz miejscowości przyległe. Przyjmujemy każde zlecenie bez względu na porę dnia. Można do nas dzwonić nawet w nocy i święta! Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu, będąc zawsze do dyspozycji klientów. Nasza kadra obejmuje wykwalifikowane osoby, których wiedza cały czas jest powiększana. Potrafimy otworzyć auta każdej marki i każdego modelu - od tych najprostszych i popularnych po te skomplikowane i rzadko spotykane. Oczywiście otwarcie drzwi jest bezinwazyjne, nie uszkadzamy zamka.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Do zlecenia wyjeżdżamy zawsze zaraz po przyjęciu zgłoszenia. Zdajemy sobie sprawę że są to sprawy pilne dlatego nasze usługi wykonujemy ekspresowo. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz szerokiej gamie narzędzi zmniejszamy czas wykonania. Nasz asortyment jest ciągle powiększany, ponieważ chcemy być na bieżąco i móc obsługiwać nawet najnowsze samochody. Zajmujemy się otwieraniem samochodów po włamaniach, wyciąganiem złamanych kluczy oraz otwieraniem bez oryginalnego klucza. Korzystając z naszych usług masz pewność że uzyskasz pomoc na najwyższym poziomie - bez uszkodzenia. Dodatkowo uzyskasz fachową poradę od naszego pracownika.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi oraz różnymi instytucjami. Nasi pracownicy posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia a także koncesje MSWiA. Nie próbuj otwierać zatrzaśniętego samochodu, ponieważ możesz uszkodzić zamek, porysować karoserie lub nawet wybić szybę. Nie narażaj się na to ryzyko - zadzwoń do nas a my Ci pomożemy uporać się z tym problemem w krótkim czasie.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Myśliborza!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !