Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Gdy zamek odmówi Ci posłuszeństwa nie czekaj tylko zadzwoń do nas - my szybko pomożemy Ci się rozprawić z niesfornym zamkiem. Nasze Pogotowie Zamkowe jest zawsze przygotowane aby wyjechać do Ciebie. Dzięki wielu lat w tej branży możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i praktyką. Nie ma dla nas zamków niemożliwych do otworzenia. Nasi ślusarze służą Ci pomocą na terenie Mosiny i okolic 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możesz do nas zadzwonić również w nocy. Cały czas jesteśmy gotowi aby Ci pomóc. Na każde zlecenie jedziemy z pełnym wyposażeniem, ponieważ chcemy być przygotowani na każdą ewentualność. Każdego klienta staramy się obsłużyć w trybie ekspresowym, ponieważ zdajemy sobie sprawę że zatrzaśnięcie samochodu wiąże się ze stresem i nerwami.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasze bogate, nowoczesne i wyspecjalizowane wyposażenie pozwala nam otworzyć praktycznie każdy zamek. Jesteśmy przeszkoleni w otwieraniu zamków pospolitych marek jak i tych rzadziej spotykanych. Każdy zamek otwieramy nie uszkadzając go, ponieważ dbamy o to aby nie narazić klienta na koszty i straty. Należy pamiętać że zamki to bardzo delikatne części które są podatne na zepsucie, dlatego tylko osoby znające się na fachu powinny otwierać awaryjnie drzwi samochodowe.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Zapewniamy Państwu szeroki wachlarz usług - w razie wątpliwości proszę do nas zadzwonić a jeden z naszych ślusarzy odpowie na wszystkie pytania. Zapewniamy wykonanie na najwyższym poziomie, zależy nam na zadowoleniu klienta. Dzięki nowoczesnym technikom oraz różnym trickom każdy zamek otwieramy bezinwazyjnie. Jesteśmy firmą rzetelną i fachową - nie raz współpracowaliśmy z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi i ubezpieczeniowymi. Nasi pracownicy posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia, a także Koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Mosiny!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !