Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Zajmujemy się Awaryjnym Otwieraniem Samochodówwszystkich marek i modeli w Międzychodzie. Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie i z pełnym profesjonalizmem. Dewizą naszej firmy jest aby klient zawsze był zadowolony. Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne, do każdego podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Posiadamy wysoko wyspecjalizowany sprzęt oraz szeroką gamę narzędzi do awaryjnego otwierania aut co pozwala być nam przygotowanym na każdą sytuacje. Nasi pracownicy są w stanie otworzyć każdy model auta - od tych popularnych po te najrzadsze.
Nasze doświadczenie i wiedza jest poparta wieloletnią praktyką. Spotkaliśmy się z wieloma sytuacjami i pomagaliśmy w różnych przypadkach co czyni nas naprawdę niezastąpionym zespołem. Nasi fachowcy są gotowi aby Ci pomóc 24 godziny 7 dni w tygodniu - bez względu na porę dnia, jesteśmy otwarci nawet w święta. Możesz mieć pewność że przyjmiemy Twoje zgłoszenie, bo pomoc drugiej osobie jest dla nas bardzo ważna. Awaryjne Otwieranie Samochodów to praca do której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, zajmujemy się tym na co dzień.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Po telefonie ze zgłoszeniem ruszamy niezwłocznie do klienta, ponieważ zdajemy sobie sprawę z pilności sytuacji oraz nerwami i stresem jaki towarzyszy zatrzaśnięciu się auta. W zakres naszych usług wchodzi również wyciąganie złamanego klucza, otwieranie po włamaniu oraz otwieranie bez klucza. Otwieramy nowoczesnymi technikami co bardzo skraca czas.
Nie próbuj otwierać samochodu na własną rękę, ponieważ przyniesie to więcej strat niż korzyści. Nie mając odpowiedniej wiedzy na temat awaryjnego otwierania oraz budowy zamka możesz go trwale uszkodzić co będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Nasza firma współpracuje z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi oraz innymi instytucjami. Jak widać jesteśmy zaufaną firmą na tym rynku. Nasi pracownicy posiadają licencje policji I oraz II stopnia, a także koncesje MSWiA.