Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Awaryjnym Otwieraniem Samochodów Zajmujmy się już od kilku lat. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy podchodzą do tej profesji z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, cały czas poszerzając naszą wiedzę i umiejętności.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Pracujemy na terenie Lubonia 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jesteśmy gotowi przyjąć zlecenie nawet w nocy oraz święta. Jedziemy na zlecenie od razu po przyjęciu zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nasza usługa jest rzetelna oraz profesjonalna. Obejmujemy teren Lubonia oraz terenów podległych. Nasi pracownicy posiadają szeroko wiedzę na temat awaryjnego otwierania, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić że sprostamy każdemu zadaniu. Nie próbuj otwierać samochodu na własną rękę, ponieważ przyniesie to więcej strat niż korzyści. Nie mając odpowiedniej wiedzy na temat awaryjnego otwierania oraz budowy zamka możesz go trwale uszkodzić co będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami jego wymiany lub naprawy.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Współpracujemy z Policją, Strażą Graniczną, firmami windykacyjnymi oraz różnymi instytucjami. Nasi pracownicy posiadają Licencje Policji I oraz II stopnia a także koncesje Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie - wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Posiadamy wiele specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesny sprzęt. Kiedy wychodzi jakaś nowinka technologiczna my od razu ją mamy, aby zawsze być na bieżąco i móc każdemu pomóc. Dzięki takiemu ekwipunkowi jesteśmy w stanie otworzyć samochód bezinwazyjnie, nie niszcząc wkładki zamka. To pozwala zaoszczędzić wiele czasu oraz zmniejszyć koszty do minimum.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Lubonia!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !