W czasie trwania imprezy Przystanek Woodstock na terenie Kostrzyna nad Odrą usługi ślusarskie wykonujemy tylko za poprzednią wpłatą zadatku na konto bankowe Nr Konta Bankowego 40 1140 2004 0000 3402 7409 2735 Proszę wybrać płatność EXPRESOWĄ

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma zajmuje się Awaryjnym Otwieraniem Samochodów- nasze usługi obejmują szeroki zakres dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do każdej sytuacji. Nasi pracownicy posiadają bardzo dużą wiedzę na temat budowy zamków oraz awaryjnym otwieraniu. Cały czas śledzimy nowinki techniczne na rynku, aby nic nas nie zaskoczyło.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Zakres naszych usług obejmuj tereny Kostrzyna nad Odrą oraz miejscowości pobliskich. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu. Można do nas dzwonić w nocy oraz święta - mówiąc krótki jesteśmy dostępni bez względu na porę dnia. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie wyruszamy na wyznaczonego miejsca. Staramy się ekspresowo wykonywać nasze usługi. Nasze wyposażenie jest bardzo bogate, ponieważ pragniemy być zawsze i na wszystko przygotowani. Cały czas poszerzamy nasz specjalistyczny asortyment, dzięki czemu jesteśmy gotowi otworzyć każdy model auta. Od tych popularnych po te rzadko spotykane. W naszym słowniku nie istnieje słowo "niemożliwe".
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Nasza wyszkolona kadra posiada Licencje Policji I oraz II a także koncesje MSWiA - to potwierdza nasze umiejętności i profesjonalizm. Nie raz z naszych usług korzystała Policja, Straż Graniczna, firmy windykacyjne oraz różne instytucje. Jesteśmy zaufaną firmą na terenie Kostrzyna nad Odrą, nasze usługi wykonujemy kompleksowo i skutecznie. Na piedestale stawiamy satysfakcje klienta oraz maksymalne bezpieczeństwo jego mienia. Otwierając awaryjnie samochód robimy to bezinwazyjnie, nie uszkadzamy karoserii. Korzystając z pomocy tak doświadczonej firmy jak nasza, która wykorzystuje nie tylko wiedzę ale także nowoczesny i specjalistyczny sprzęt masz pewność że nasz serwis będzie na najwyższym poziomie.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nigdy nie rób nic na własną rękę oraz uważaj na porady amatorów, ponieważ narażasz się na poniesienie dużych kosztów związanych z naprawą, wymianą zamka czy wybiciem szyby. My pomożemy Ci otworzyć samochód w krótkim czasie i w minimum kosztów. Jesteśmy aby pomóc właśnie Tobie!

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Kostrzyna nad Odrą!

Jesteśmy do Państwa dyspozycjii 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !