Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe kilka słów co o nas!

Awaryjnym Otwieraniem Samochodów Zajmujmy się już od kilku lat. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy podchodzą do tej profesji z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością. Obsługujemy teren Kamień Pomorskia i okolicznych miejscowości. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, cały czas poszerzając naszą wiedzę i umiejętności.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Awaryjne otwieranie to coś czym zajmujemy się na co dzień. Posiadamy specjalistyczne i profesjonalne wyposażenie, co czyni nas pionierami na terenach Kamień Pomorski i okolic. Otwieramy zamki samochodowe wszystkich marek i typów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Otwieramy dosłownie wszystkie zamki - od tych najprostszych do tych najbardziej skomplikowanych. Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu. Można do nas zadzwonić o każdego godzinie dnia i nocy, zawsze jesteśmy gotowi do pracy. Wszystkie zamki samochodowe otwieramy bezinwazyjnie, nie niszcząc ich. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem.
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Nasza technika otwierania jest profesjonalna i nowoczesna dzięki odpowiedniemu osprzętowaniu i wiedzy. Otwieramy zamki samochodowe bez kluczyków, po włamaniu oraz przy złamanym kluczu. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Gwarantujemy szybki czas dojazdu oraz rzetelną pomoc. Posiadamy najlepszych fachowców na terenie Kamień Pomorskia i okolic. Awaryjne Otwieranie Samochodów to coś czym zajmuje się na co dzień. Otwieramy auta wszystkich marek i modeli, bez względu na to czy wkładka jest uszkodzona czy nie. Jeśli zdarzy Ci się zatrzasnąć lub zgubić klucze nie oddawaj samochodu w ręce amatorów lub osób niedoświadczonych, wkładki to bardzo delikatne części które łatwo uszkodzić, a naprawa ich może sporo kosztować. My otwieramy zamki nie niszcząc ich dzięki czemu nie będziesz narażony na dodatkowe koszty.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Z naszych usług korzysta Policja, Izba Celna, firmy komornicze i wiele innych. Nasza wykwalifikowana kadra posiada Licencje Policyjną I i II stopnia oraz koncesje MSWiA.

Oferujemy Ślusarskie Usługi Cała Dobę na terenie Kamień Pomorskia!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !