Zaufaj nam - osobom które z pełnym zaangażowaniem i sercem podchodzą do swojej pracy. Każdy klient jest dla nas jednakowo ważny.

Pogotowie Zamkowe Kilka Słów o Nas

Nasza firma zajmuje się Awaryjnym Otwieraniem Aut. Nasza kadra obejmuje wyszkolonych fachowców, którzy cały czas powiększają swoją wiedzę. Oferujemy kompleksową usługę otwarcia oraz naprawy zamka samochodowego, więc jeśli zatrzasnąłeś, zgubiłeś lub połamałeś klucze to świetnie trafiłeś.
Awaryjne otwieranie:
- samochody
- drzwi
- sejfy
Otworzymy Twój samochód bez żadnego uszkodzenia. Nasza specjalistyczna ekipa techników zadba o najwyższy poziom obsługi oraz bezpieczeństwo Twojego auta.
Działamy na terenie Drezdenka oraz okolicznych miejscowości. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu - w nocy i w święta. Po przyjęciu zgłoszenia ruszamy natychmiastowo, ponieważ wiemy że są to sprawy pilne. Jesteśmy cały czas gotowi do pracy.
Otwieramy zamki wszystkich marek i modeli, dlatego nie ma dla nas sytuacji niemożliwych do zrealizowania. Wykorzystujemy sprawdzone techniki otwierania więc jesteśmy niezawodni. Nie uszkadzamy zamka, nasze usługa jest wykonywana szybko i bezinwazyjnie.
Otwieramy:
- bezinwazyjnie
- wszystkie modele aut
- szybko i rzetelnie
Jesteśmy doświadczoną firmą, posiadamy specjalistyczny i szeroko rozbudowany sprzęt do wszystkich typów zamków. Nasi fachowcy wykonują swoją pracę kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.
Na terenie Drezdenka i okolic nie ma bardziej doświadczonej firmy od naszej. Na pierwszym miejscu stawiamy klienta i bezpieczeństwo jego mienia. Dzwoniąc do nas uzyskasz szybką pomoc. Nie daj się oszukać przez amatorów, którzy narażą Cię na dodatkowe koszty związane z naprawą lub wymianą zamka czy nawet porysowaniem karoserii. Wkładki zamkowe to bardzo delikatne części, więc potrzebna jest odpowiednia wiedza aby móc otworzyć samochód bezinwazyjnie tak jak robimy to właśnie my. Dlatego zaufaj właśnie nam!
- działamy 24/7 - nawet w święta
- natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia wyjeżdżamy do klienta
- stosujemy nowoczesne techniki otwierania
Z naszych usług korzysta Policja, Straż Graniczna oraz wszelkie firmy windykacyjne. My sami posiadamy Licencje Policji I oraz II a także koncesje MSWiA.

Oferujemy Usługi Cała Dobę na terenie Drezdenka!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem tel. 600 700 590 !